هری سردی گفت: "من فکر می کنم او درخشان است."

پسر گفت: "آیا؟" پسر با عصبانیت کمی گفت. "چرا او با شماست؟ والدین شما کجا هستند؟ "

هری کوتاه گفت: "آنها مرده اند." او با این پسر خیلی نگران نیست.

"اوه، متاسفم، گفت:" دیگر، به نظر نمی آید متاسفم در همه. "اما آنها نوعی ما بودند، آیا آنها نبودند؟"

"اگر آنها این را بدانند، آنها جادوگر و جادوگر بودند."

"من واقعا فکر نمی کنم آنها باید به دیگران اجازه بدهند، آیا شما؟ آنها فقط یکسان نیستند، آنها هرگز نبوده اند تا راه های ما را بدانند. بعضی از آنها حتی تا زمانی که نامه را دریافت نکنند، هرگز از حوادث شنیده نمی شوند، تصور کنید. فکر می کنم آنها باید در خانواده های جادوگر قدیمی نگه داشته شوند. به هر حال، نام خانوادگی شما چیست؟ "

اما قبل از اینکه هری پاسخ دهد، خانم ملکین گفت: "این شما عزیزان عزیزم،" و هری، متأسفانه بهانه ای برای متوقف کردن صحبت کردن با پسر نداشتم و از پای صندوق عقب افتادم.

گفت: "خب، من به شما در هاگوارتز می بینم، من فکر می کنم،" گفت: پسر drawling.

هری خیلی راحت بود، چون هگرید خوردن بستنی (شکلات و تمشک با آجیل خرد شده) خورد.

هقرید گفت: "چی؟"

هری دروغ گفت: "هیچی. آنها متوقف شدند تا پوست پرچم و نخل را خریداری کنند. هری هنگامی که یک بطری از جوهر پیدا کرد، تغییر رنگ داد. وقتی که مغازه را ترک کرد، گفت: "هیگرید، چه کوییدیچ؟"

"بولی، هری، من فراموش می کنم" چقدر کمی می دانم - نمی دانم در مورد کوییدیچ! "

هری گفت: "من را احساس نکن." او به هگریده در مورد پسر نازک در خانم مالکین به او گفت.

"- و او گفت که مردم از خانواده مگلا نباید اجازه داده شود -"

"نه از یک خانواده مگلی. اگر او می دانست چه کسی بود - او نام علمی را اگر پدر و مادرش جادوگری باشد، رشد داده است. شما دیدید که همه کسانی که در دیگ نیکل بودند، زمانی بود که آنها را دیدند. به هر حال، او در مورد آن چه می داند، برخی از بهترین من تا به حال دیده اند تنها کسانی که با سحر و جادو در اونا در یک خط طولانی مغول - به مادر Yer نگاه کنید! آنچه را که او خواهر را دوست داشته است را ببیند! "

"پس کییدید چیست؟"

"این ورزش ما است. جادوگر ورزش این مانند است مانند فوتبال در جهان مگلی - هر کس به دنبال کوییدیچ - در هوا بر روی جوجه ها و چهار توپ وجود دارد - sorta سخت تر توضیح قوانین. "

"و Slytherin و Hufflepuff چه هستند؟"

"خانه های مدرسه چهار وجود دارد. هر کس می گوید "هافلپوف"

هری گفت: "شرط می بندم که من در هافلپوف هستم."

هاگرید تیره تر گفت: "بهتر از هافلپاف از اسلیترین." "هیچ جادوگر یا جادوگر نیست که در بدترین حالت در Slytherin نبود. شما می دانید که کسی بود. "

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Nemesis World بلاگ و روزمره ها عاشقانه های حسنا و دیان Jay بی شمس نمونه سوالات کاربر مواد شیمایی در آرایش زنانه چاپ روما | چاپ و تبلیغات | چاپ سربرگ و ست اداری ، چاپ فاکتور و پاکت | چاپ فولدر Sonja الوند بلاگ سپتیک تانک