هری گفت: "هاگوارتز، عزیز؟" او گفت، وقتی هری شروع به صحبت کرد. "اینجا خیلی زیاد است - جوان دیگری که اکنون در حال حاضر در حال نصب است."

در پشت فروشگاه، یک پسر با یک صورت نازک و نشسته ایستاده بود روی صندلی پایه در حالی که یک جادوگر دوم لباس های طولانی خود را سیاه و سفید. خانم ملکین در کنار مدفوعش ایستاد و یک ریمل بلند را روی سرش گذاشت و شروع به کشیدن آن به سمت راست کرد.

"سلام،" پسر گفت، "هاگوارتز، نیز؟"

هری گفت: "بله.

پسر گفت: "در کنار خانه پدرم کتاب هایم را بخر و مادران خیابان را نگاه می کنند." او صدای خسته و دلنشین داشت. "سپس من قصد دارم آنها را به کشیدن به نگاه در جارو مسابقه. من نمی بینم که چرا سال اول نمی تواند خود را داشته باشد. فکر می کنم پدرم به من حمله می کند و من آن را به نحوی قاچاق می کنم. "

هری به شدت از دادی یادآور شد.

"پسر شما جارو را گرفتی؟" پسر ادامه داد.

هری گفت: "نه.

"کوییدیچ را در تمام بازی بازی کنید؟"

هری دوباره جواب داد: "نه، تعجب بر این که چه کوییدیچ می تواند باشد.

"من - پدر می گوید این جرم است اگر من برای خانه من انتخاب نشده است، و باید بگویم، من موافقم. می دانید چه خانه ای می خواهید در حال حاضر؟ "

هری گفت: "نه،" لحظه ای احمقانه تر شد.

"خب، هیچ کس واقعا نمی داند تا زمانی که آنجا بیاید، آنها را انجام می دهند، اما من می دانم که من در Slytherin خواهم بود، همه خانواده ما بوده اند - تصور کنید که در Hufflepuff هستم، فکر می کنم ترک می کنم، نمی توانی؟"

هری، "مامان"، آرزو می کرد که چیزی کمی جالب تر بگوید.

"من می گویم، به این مرد نگاه کن!" پسر به طور ناگهانی گفت: به سمت پنجره جلو می رود. هقرید آنجا ایستاده بود، در حالیکه هری پریده بود و دو یاتاقان بزرگ را نشان میداد تا نشان دهد که نمیتواند وارد شود.

هری پاتر گفت: "این هاگارد است، خوشحالم که چیزی را نمی دانم که پسر چکار کرد. "او در هاگوارتز کار می کند."

"اوه،" پسر گفت، "من از او شنیده ام. او نوعی بنده است، آیا او نیست؟ "

هری گفت: "او پرورش دهنده است." او دوست داشت کمتر و کمتر هر ثانیه.

"بله دقیقا. من شنیده ام او نوعی وحشی است - زندگی در کلبه در زمینه های مدرسه و در حال حاضر و پس از آن او مست می شود، سعی می کند سحر و جادو، و به پایان می رسد تنظیم آتش به رختخواب خود را. "

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Lance عشقولی بلاگ TAEKWANDO موزیک جدید ایرانی مرجع تخصصی اخبار استانی وبلاگ تخصصی سایت زیرساخت سفر گیم نت فردوس هانیمون