"پرستار پرسید:" چه کسی است که معلم با پروفسور کویرلل صحبت می کند؟ "

"آه، شما قبلا می دانید Quirrell، آیا شما؟ جای تعجب نیست که او به نظر بسیار عصبی است، این است که پروفسور اسنیپ. او معجون را آموزش می دهد، اما او نمی خواهد - همه می دانند او پس از کار Quirrell است. در مورد هنر تاریک، اسنیپ، خیلی بدی می داند. "

هری به مدت کوتاهی به اسنیپ نگاه کرد، اما اسنیپ دوباره به او نگاه نکرد.

در نهایت، دسرها نیز ناپدید شدند، و پروفسور دامبلدور دوباره به پا افتاد. سالن خاموش شد

"آهام - فقط چند کلمه دیگر در حال حاضر که همه ما تغذیه و آب می خورند. من تعدادی از اعلامیه های آغازین را به شما می دهم

"سال اول باید توجه داشته باشید که جنگل در زمین ممنوع است به همه دانش آموزان. و بعضی از دانش آموزان قدیم ما نیز به خوبی آن را به یاد می آورند. "

چشمک زدن چشم انداز دامبلدور در جهت دوقلوهای ویزلی پدیدار شد.

"آقای آقای فیلچ، سرپرست، از آقای خواسته شده است که به همه شما یادآوری کند که هیچ جادویی نباید بین کلاسها در راهروها استفاده شود.

"دادگاه های کوییدیچ در هفته دوم این دوره برگزار می شود. هر کس که علاقه مند به بازی برای تیم های خانه خود باشد، باید با خانم هوچ تماس بگیرد.

"و در نهایت، باید به شما بگویم که در این سال، راهرو سوم طبقه در سمت راست از هر کسی که نمی خواهد مرگ مرگ بسیار دردناک را بگذراند، بیرون است."

هری خندید، اما یکی از معدودی بود که انجام داد.

"او جدی نیست؟" او به پرسی گفت:

پرسی گفت: "باید،" در دامبلدور نشسته بود. "این عجیب است، زیرا او معمولا به ما می دهد که چرا ما مجاز به رفتن به جایی نیستیم - جنگل پر از جانوران خطرناک است، همه می دانند که. من فکر می کنم او حداقل ممکن است به ما پیشوفا کند. "

"و اکنون، قبل از رفتن به رختخواب، اجازه دهید آهنگ مدرسه را بخوانیم!" دامبلدور گریه کرد. هری متوجه شد که لبخند معلمان دیگر ثابت نشده است.

دامبلدور دست و پا زدن خود را کمی تکان داد، به طوری که او در تلاش بود تا پرواز را از انتها بیرون بکشد، و یک روبان طلایی طولانی از آن خارج شد، که بالا بالا از میزها بالا رفت و پیچیدگیهایش را به کلمات پیچید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفی و بررسی محصولات جی ال ایکس اعظم خانم موزیک جدید Geoffrey Crystal دیجی استور رها سخن گفت دوربین های دیجیتال